Tellimistingimused

ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad Richfield OÜ internetileheküljelt www.walldecor.ee  tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Richfield OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

Üldtingimused ei saa olla vastuolus Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.

Lisaks käesolevatele Üldtingimustele reguleerivad Ostja ja Müüja vahelisi suhteid väljakujunenud head tavad, toodete lisainfo ning sõbralik hinnakiri Müüja poolt.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega.

HINNAD JA TASUMINE

Walldecor.ee e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.  Ostjal on võimalus ostu eest tasuda kas  PayPal maksesüsteemi kaudu või e-mailile saadetava tellimuskinnituse alusel internetipankades või pangakontoris.

Võimalik on tasuda kauba eest ka 50% ettemaksuga. 50% ettemaksuga saab tellida kaupu kasutades ainult "tulen ise järgi" kättetoimetamise meetodit  ja ülejäänud 50% tasutakse sularahas.

NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist Richfield OÜ arveldusarvele.

KUIDAS KAUPA TELLIDA

Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning sobivuse korral lisage soovitud toode ostukorvi.

Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Vajutage nuppu "Tellima".  Täitke nõutud väljad oma andmetega. Edasi valige sobiv kättetoimetamise ja maksmise meetod. Kontrollige tellimus ja vajutage nupukesele "Maksa".

Mõne minuti jooksul saadetakse Teile e-mailiga tellimuskinnitus.

Maksetähtaeg on 3 kalendripäeva ja kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, tellimus tühistatakse.

NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist Richfield OÜ arveldusarvele.

KAUBA KOHALE TOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD (vt. siit)

KAUBA TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

Palun veenduge enne ostu sooritamist kauba sobivuses! Vastame alati meeleldi kõikidele küsimustele, mis puudutavad toodete omadusi.

Ostjal on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul tagastada või ümber vahetada. Kui soovite tagastada või vahetada kaupa, palun võtke meiega ühendust (täitke Tagasiside vorm).  Kirjutage meile tellimuse number ja arveldusarve (kuhu raha tagasi kanda) või uus toode (tootekoodiga), mille vastu soovite kauba välja vahetada. Ostja peab Müüjalt saadud kaup tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul taganemisteate ärasaatmisest, vastasel korral kaup ei kuulu vahetamisele/tagastamisele. NB! Tagastatav või vahetatav toode peab olema korralikult pakitud!

Kui olete meiepoolse vastuse saanud, siis saatke kaup:

1. Eesti Posti vahendusel standardpakina aadressile:
Richfield OÜ
Padriku tee 4/2-3
11912 Tallinn
2. SmartPOSTiga Tallinna Pirita Selverisse:
Richfield OÜ, tel: 58 130 815

Tagastatav kaup peab olema uus, kasutamata ja originaalpakendis. Vastasel korral raha ega kaup tagastamisele ei kuulu. NB! Taganemisõiguse kasutamiseks peab Ostja avama tootepakendi ettevaatlikult seda kahjustamata! Kauba või pakendi olulise rikkumise korral on kauba Müüjal õigus tagastatud tootest keelduda. Kui kaup on meieni jõudnud ning vastab tingimustele, siis kanname Ostja poolt tasutu (sh postikulu) Ostja pangakontole 30 päeva jooksul alates lepingust taganemisteate jõudmisest Müüjani või vahetame selle uue kauba vastu esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul taganemisteate jõudmisest Müüjani. Kauba tagastamise kulud kannab vastavalt VÕS § 194 lg 4 kuni 10 euro ulatuses Ostja, välja arvatud juhul, kui üleantud asi ei vasta tellitule. Kui Ostja soovib saadud toote ümber vahetada uue kauba vastu, tasub Ostja vaid 10 euro ulatuses tagastuskulu. Uue toote postitamise kulud kannab esimesel korral Müüja.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE TÄHTAEG

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesti Vabariigi seadustele koos tellimuskinnituse (saadetakse automaatselt Ostja e-mailile ning soovitame see välja printida ja alles hoida) ja makset tõendava dokumendiga. Vastavalt VÕS § 218 lg 2 on Ostjal õigus pretensiooni esitada kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas toote ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama Müüja.  Tehnoloogilise iseloomuga defekti puhul, võib Ostja nõuda Müüjalt toote parandamist või asendamist, kui see on võimalik ja sellega ei põhjusta Müüjale ebamõistlikke kulusid (VÕS § 222 lg 1). Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline avaldus (täitke Tagasiside vorm) järgneva infoga: 

- Ostja nimi ja kontaktandmed;
- kaebuse esitamise kuupäev;
- tellimise kuupäev;
- tootel ilmnenud defekt, võimalusel lisage ka fotod;
- Müüjale esitatav nõue;
- tellimuse (arve) number, võimalusel lisada arve koopia.

Vastav avaldus peab olema saadetud hiljemalt 2 kuu jooksul pärast defekti ilmnemist. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Ostja õiguse nõuda Müüjalt tasuta toote parandamist või detaili vahetamist.

Kaebused vaadatakse läbi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul.

Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest. Müüja ei vastuta Ostja süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest ning defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel. 

MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.

LISAINFO

Lisainfot saab telefonil (+372) 58 130 815 või kirjutades meile siit.

PRIVAATSUS

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele - kullerfirma, Eesti Post.

Müüjal on õigus kasutada Ostja e-maili aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate linkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

                                                                                                                              --> tagasi e-poodi