Uus kollektsioon lastele ülisoodsalt! 17. juuni

WallDecor.ee · Kommentaarid: 0
Uued dekoratiivsed kleebised ja pilttapeedid lastetuppa.

Meie e-poodi on lisatud UUS KOLLEKTSIOON SEINAKLEEBISEID LASTETUPPA: Disney Printsessid, Karupoeg Puhh, Tiiger ja Iiah, Ämblikmees (Spider Man), Maasika-Mari (Strawberry Shortcake), Käsna Kalle (SpongeBob), Disney Autod, k.a. Pikne McQueen ja paljud teised laste lemmiktegelased.

Lastetuba peab olema rõõmuküllane, just selline “oma”, et lapsed seal tõesti mängida ja toimetada tahaks. Ühe toa ilme muutmiseks ei ole just palju vaja. Kõige suurema pinna moodustavad ruumis seinad ja nad on peamiseks muljeloojaks, mille muutmine kõige enam silma hakkab. Seega võiks toale uue ilme andmiseks näiteks seinale paigutada üks suur lõbus kleebis või kohe mitu kleebist lapse lemmiktegelastega.

Esimeseks sammuks on tegelaste valimine. Tuleb läbi mõelda, kes meile seinalt vastu võiksid vaadata – kas Miki ja Pluuto, Puhh ja Notsu, Ämblikmees või hoopis mereröövlid, loomaksed või printsessid.

Kindlasti on lapsed hea meelega nõus oma toa kujundamisel kaasa lööma, kui neile vaid võimalus anda. Teame ju, et kõige armsamad kipuvad olema just need asjad, mille juures ka ise on vaeva nähtud. Kleebiste paigaldamine on lihtne ja huvitav tegevus.

Kui lõpuks kõik valmis on ja lemmiktegelased on seinale kleebitud, jätkub silmailu kogu perele.  

Tutvu ka meie pilttapeedivalikuga siin.

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar